اجاره ردیاب آهنربایی

اجاره ردیاب آهنربایی

دستگاه های ردیاب آهنربایی به علت کارایی بالا و آسانی که دارند با استقبال بالایی مواجه شده اند ، ولی از آنجایی که به دلیل نوسانات قیمت ارز و همچنین قیمت بالای بعضی از دستگاه ها شاید دوستانی توان خرید آن را نداشته باشند و یا خرید این دستگاه برایشان توجیه اقتصادی نداشته باشد.

به همین منظور شرکت مهندسی همگام برای اولین بار در ایران اقدام به اجاره دادن دستگاه های ردیاب آهنربایی کرده است تا هر شخصی بتواند به راحتی از با کیفیت ترین دستگاه ها بیشترین بهره را ببرد و پس از اتمام کارش دستگاه را عودت دهد.

مشاورین و کارشناسان شرکت همگام در خدمت شما هستند تا شما را راهنمایی کنند که کدام دستگاه بیشترین کارایی را برای شما دارد و همچنین برای شما مقرون به صرفه باشد.

تلفن تماس جهت مشاوره : 86072181-021  –  86072193-021

 

گروه مهندسی همگام به عنوان نماینده رسمی شرکت Concox و Jimi در ایران برای اولین بار در کشور اقدام به اجاره ردیاب آهنربایی با شرایط ذیل الذکر نموده است :

1. پرداخت مبلغ 10,000,000 ريال به عنوان ودیعه ضمانت که به محض عودت دستگاه هزینه به حساب اجاره گیرنده مسترد خواهد شد.

2. پرداخت هزینه اجاره ماهیانه از 1,000,000 ريال تا 2,000,000 ريال بسته به مدل دستگاه ردیاب اجاره شده.

3. امضاء ذیل برگه اجاره نامه توسط طرفین.


گروه مهندسی همگام به عنوان نماینده رسمی شرکت Concox و Jimi در ایران برای اولین بار در کشور اقدام به فروش اقساطی بدون دریافت کارمزد با شرایط ذیل الذکر نموده است :

1. پرداخت 50 درصد مبلغ به صورت نقدی همزمان با امضاء قرارداد فروش اقساطی.

2. پرداخت 2 تا 4 فقره چک به فواصل یک ماهه بسته به درخواست و شرایط خریدار بدون دریافت کارمزد.

3. چک های صادر شده توسط سامانه صیادی استعلام خواهد شد و در صورت عدم مشکل حساب جاری خریدار قرارداد فی مابین امضاء خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *