اجاره ردیاب آهنربایی خودرو

اجاره و فروش اقصاطی ردیاب
اجاره ردیاب
اجاره دستگاه ردیاب خودرو آهنربایی
اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

اجاره انواع ردیاب آهنربایی

امروزه و در عصر دیجیتال , ردیاب آهنربایی به یکی از تکینیک های حفاظت از خودرو در مواجه با سرقت تبدیل شده است . استفاده از انواع ردیاب به جای دزدگیرهای ساده و حتی پیشرفته در خودرو ها هر روز پر رونق تر می شود و سیستم های قدیمی از رده خارج می شوند .
در سال 1397 با توجه به نوسانات شدید ارز و افزایش قیمت انواع دستگاه های وارداتی اجاره ردیاب به عنوان یک راهکار جدید توسط مدیران این مجموعه ابداع و به متقاضیان گرامی ارائه گردید .

با توجه به مقرون به صرفه بودن این خدمت جدید شمار متقاضیان هر روز رو به افزایش است و اکثر کسانی که کار موردی و مقطعی دارند به جای خرید نسبت به اجاره ردیاب اقدام می کنند . از جمله موارد مقطعی می توان به اجاره گرفتن یا اجاره دادن خودرو و قرض دادن خودرو به شخص دیگر اشاره نمود .

محلول تقویت خودرو پتروتکس
محلول تقویت خودرو پتروتکس
لیست قیمت ودیعه و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی
لیست قیمت ودیعه و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

گروه مهندسی همگام نماینده رسمی شرکت های Concox و Jimi Electronic در ایران به عنوان طلایه دار مشتری مداری در صنعت دیجیتال مارکتینگ کشور و به منظور حفظ حقوق مصرف کننده برای اولین بار در ایران اقدام به اجاره انواع ردیاب آهنربایی خودرو با شرایط ویژه به شرح ذیل نموده است :

پرداخت مبلغ 1,000,000 تومان تا 1,300,000 تومان ( بسته به نوع دستگاهی که توسط اجاره گیرنده انتخاب می شود) به عنوان ودیعه ضمانت که به محض عودت دستگاه هزینه به حساب اجاره گیرنده مسترد خواهد شد.
پرداخت هزینه اجاره روزانه از17.000  تومان  تا  30,000 تومان بسته به مدل دستگاه ردیاب اجاره شده. قابل توجه است که حداقل زمان عقد تفاهم نامه 15 روز می باشد.
امضاء ذیل برگه تفاهم نامه توسط طرفین.

موارد ذیل می بایست مورد توجه قرار گیرد :
استفاده از سیم کارت فعال که دارای شارژ ریالی باشد و درگاه GPRS آن مسدود نباشد.
نصب دستگاه در منطقه ای که سطح صاف داشته باشد و از گرمای موتور و اگزوز دور باشد.
همراه گرامی قبل از استفاده از دستگاه حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار حتما با کارشناسان بخش فنی هماهنگی لازم را انجام دهید.

کارشناسان گروه مهندسی همگام جهت مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان به روش های ذیل آماده پاسخگویی می باشند:

تلفن تماس جهت مشاوره : 86072170 – 86072181 – 09362744747

شبکه مجازی واتس آپ : 09033674725

info@topgps.ir

اجاره ردیاب آهنربایی  |  فروش ردیاب خودرو

× مشاوره ، پشتیبانی و فروش در واتس اپ