اجاره ردیاب آهنربایی خودرو

اجاره و فروش اقصاطی ردیاب
اجاره ردیاب
اجاره دستگاه ردیاب خودرو آهنربایی
اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

اجاره انواع ردیاب آهنربایی

امروزه و در عصر دیجیتال , ردیاب آهنربایی به یکی از تکینیک های حفاظت از خودرو در مواجه با سرقت تبدیل شده است . استفاده از انواع ردیاب به جای دزدگیرهای ساده و حتی پیشرفته در خودرو ها هر روز پر رونق تر می شود و سیستم های قدیمی از رده خارج می شوند .
در سال 1397 با توجه به نوسانات شدید ارز و افزایش قیمت انواع دستگاه های وارداتی اجاره ردیاب به عنوان یک راهکار جدید توسط مدیران این مجموعه ابداع و به متقاضیان گرامی ارائه گردید .

با توجه به مقرون به صرفه بودن این خدمت جدید شمار متقاضیان هر روز رو به افزایش است و اکثر کسانی که کار موردی و مقطعی دارند به جای خرید نسبت به اجاره ردیاب اقدام می کنند . از جمله موارد مقطعی می توان به اجاره گرفتن یا اجاره دادن خودرو و قرض دادن خودرو به شخص دیگر اشاره نمود .

لیست قیمت ودیعه و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی
لیست قیمت ودیعه و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

گروه مهندسی همگام نماینده رسمی شرکت های Concox و Jimi Electronic در ایران به عنوان طلایه دار مشتری مداری در صنعت دیجیتال مارکتینگ کشور و به منظور حفظ حقوق مصرف کننده برای اولین بار اقدام به اجاره انواع ردیاب آهنربایی خودرو با شرایط ویژه به شرح ذیل نموده است :

پرداخت مبلغ 9,000,000 ريال تا 10,000,000 ريال ( بسته به نوع دستگاهی که توسط اجاره گیرنده انتخاب می شود) به عنوان ودیعه ضمانت که به محض عودت دستگاه هزینه به حساب اجاره گیرنده مسترد خواهد شد.
پرداخت هزینه اجاره ماهیانه از 3,000,000 ريال تا 5,500,000 ريال بسته به مدل دستگاه ردیاب اجاره شده.
پرداخت هزینه اجاره 15 روزه از 2,000,000 ريال تا 4,000,000 ريال بسته به مدل دستگاه ردیاب اجاره شده.
امضاء ذیل برگه اجاره نامه توسط طرفین.

کارشناسان گروه مهندسی همگام جهت مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان به روش های ذیل آماده پاسخگویی می باشند:

تلفن تماس جهت مشاوره : 86072181-021  –  86072193-021

info@topgps.ir

اجاره ردیاب آهنربایی  |  فروش ردیاب خودرو

× مشاوره ، پشتیبانی و فروش در واتس اپ