اشتراک سالیانه پنل ردیاب چیست؟

اشتراک سالیانه چیست و چرا باید برای ردیاب خودرو هر سال هزینه ای پرداخت کنیم ؟

چرا مبلغ پرداختی در شرکت های مختلف متفاوت است ؟

این مبلغ بر چه اساسی تعریف و محاسبه می شود ؟

تمامی ردیاب های موجود در بازار برای سرویس دهی از خدمات ماهواره ها استفاده می کنند . انواع ردیاب آهنربایی و ردیاب با سیم خودرو در طول یک سال مشمول هزینه هایی مانند : هزینه پشتیبانی فنی ، خدمات پس از فروش ، اشتراک ماهواره و هزینه های جاری دیگر می باشند . این هزینه ها از سوی شرکت پشتیبان لازم به پرداخت است . این مسئله مستقیما به نحوه ارائه خدمات به سرویس گیرنده ردیاب مربوط می باشد .

ردیاب هایی که در بازار با اشتراک رایگان ارائه می شود غالبا از نرم افزارهای بی کیفیتی استفاده می کنند که دارای خطای زیادی است . ضمنا پشتیبانی مناسبی نیز به شما در قبال مشکلات سیستم نرم افزاری ارائه نمی شود .

جهت تست مجموعه همگام به صورت ناشناس چند عدد ردیاب آهنربایی از یک مجموعه تقریبا شناخته شده خریداری کرد . این ردیاب ها دارای اکانت 5 ساله رایگان بودند . نرم افزار ارائه شده دارای ایرادات اساسی بود . تاخیر زیاد در ارسال موقعیت آنلاین بزرگترین ایراد وارد شده بود . تنها راه ارتباط با پشتیبانی یک اکانت تلگرام بود که متاسفانه هر چند ساعت یک بار جواب های کلیشه ای می داد که اصلا جهت برطرف نمودن مشکل راهگشا نبود . بعد از حدود 1 هفته پیگیری در نهایت اعلام کردند اگر نرم افزار بهتری می خواهید باید بابت هر دستگاه مبلغ یک میلیون ریال اضافه تر پرداخت نمایید تا ما نرم افزار شما را عوض کنیم !!!! با اینکه در تبلیغات انجام شده اعلام کرده بودند که در صورت بروز ایراد می توانیم دستگاه را عودت دهیم اما باز هم خبری از اجرای این تبلیغات کذایی نبود .

متاسفانه در نهایت مجبور شدیم 5 دستگاه را روی سرور خودمان راه اندازی کنیم و به فروش برسانیم .

مطالبی که در بالا عنوان کردم فقط برای این بود که ذهن مخاطبین عزیز آگاه شود تا گمراه  تبلیغات دروغین برخی از سایت ها نشوند .

نحوه محاسبه میزان اشتراک سالیانه بر اساس سرویس دهنده خارج از کشور متغییر است . این مبلغ در حال حاضر بین 750.000 ریال تا 2.000.000 ریال می باشد .

ارائه خدمات مطلوب به مشترکین عزیز از اهداف بلند مدت گروه مهندسی همگام بوده است که از روز تاسیس این مجموعه به این اصل پایبند بوده است . تمام تلاش این مجموعه ارائه خدمات صادقانه به شما عزیزان می باشد . اولین برداشت از تجارت حلال ، صداقت است .

همگام راهی به سوی آرامش و امنیت بیشتر

آهن آلات فرید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *