جی پی اس خودرو

فروش و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی - گروه مهندسی همگام

فروش و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

دزدگیر ماهواره ای !

می توان گفت جی پی اس خودرو نوع جدیدی از دزدگیر ها هستند که به دزدگیر های ماهواره ای هم شناخته می شوند.

جی پی اس های خودرو (ردیاب خودرو) انواع متفاوتی دارند ، از جمله جی پی اس های مگنتی (ردیاب های آهنربایی) ، جی پی اس های مناسب خودرو و موتور سیکلت و غیره.

با استفاده از ردیاب خودرو می توانید با خیال آسوده از راه دور وسیله نقلیه خود را کنترل کنید و از امنیت آن اطمینان داشته باشید.

می توانید خیالتان راحت باشد که ماشینتان تا موتور سیکلت شما در امنیت کامل است ، چرا که اگر به وسیله نقلیه شما کوچکترین ضربه ای وارد شود یا شخصی اقدام به سرقت وسیله نقلیه شما یا سرقت وسیله ای از خودرو شما کند بلافاصله شما خبر دار می شوید.

جلوگیری از سرقت خودرو با ردیاب آهنربایی

مراقبت از خودرو با ردیاب آهنربایی

جی پی اس

با استفاده از جی پی اس شما می توانید به راحتی هر تعداد خودرو را به صورت هم زمان رصد کنید و از وضعیت آنها مطلع شوید.

می توانید صدای داخل خودرو را داشته باشید و با تلفن همراهتان از هر کجای دنیا چه با اینترنت و چه بدون اینترنت از وضعیت وسیله نقلیتان مطلع شوید.

استفاده بسیار آسان ، قدرت و دقت بسیار بالا ، ردیابی آنلاین ، قابل مکان یابی در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه و تبلت و کامپیوتر و دیگر موارد از نقاط قوت دستگاه های جی پی اس هستند.

بعضی از دستگاه های جی پی اس مانند ردیاب های آهنربایی حتی نیاز به نصب خاصی هم ندارد و صرفاً فقط کافیست شما دستگاه را به وسیله نقلیه مورد نظر بچسبانید! به دلیل آهنربایی که در پشت دستگاه تعبیه شده است دستگاه های ردیاب آهنربایی به راحتی به انواع سطوح آهنی می چسبند و به راحتی به مکان یابی برای شما می پردازند.

ردیاب هوشمند خورشیدی

ردیاب خورشیدی انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل و در باتری ردیاب ذخیره میکند و باعث افزایش میزان برق باتری می شود. برخی از مزیت های مکان یاب خورشیدی شامل موارد زیر است:

طول عمر نگه داری برق جی پی اس خورشیدی بیشتر از ردیابی که فقط با باطری کار میکند است . این موضوع باعث می شود که مکان یاب خورشیدی وضعیت و موقعیت خود را بسیار بهتر از ردیاب معمولی گزارش کند.

بعصی از دستگاه های خورشیدی مانند Rail Rider می توانند بیشتر از 20000 بار در سال موقعیت خود را گذارش دهند و به صورت نا محدود کار کنند بدون نیاز به تعمیر یا تعویض باطری.

دیتا لاگر (Data Logger)

یک GPS logger به سادگی موقعیت دستگاه را در فواصل زمانی منظم در حافظه داخلی خود ثبت می کند.

سیستم های GPS Tracker مدرن دارای جایگاه کارت حافظه فلش داخلی و یک پورت USB هستند ، همچنین بعضی بعنوان فلش درایو USB عمل می کنند. و این اجازه را می دهند تا اطلاعات ورودی بعدی ، برای تجزیه و تحلیل در رایانه بارگیری شوند.

لیست مسیر یا نقاط مورد نیاز ممکن است در GPX، KML، NMEA یا دیگر فرمت ها ذخیره شوند. از دستگاههای دیتالاگر (Data Logger) می توان به دوربین های دیجیتال اشاره کرد. اکثر دوربین های دیجیتال زمان عکس گرفتن را ذخیره می کنند. و همچنین با استفاده از سیستم جی پی اس (GPS) به عنوان منبع مکانی خود زمان و مکان عکس را ذخیره می کنند.

این زمان را می توان با داده های وارد شده به سیستم جی پی اس (GPS) مرتبط کرد تا مکان دقیق ارائه شود. زمان و مکان می تواند بعنوان ابرداده Exif در فایل تصویر اضافه شود. دوربین های دارای گیرنده جی پی اس (GPS) داخلی می توانند به طور مستقیم چنین عکس های جغرافیایی تولید کنند.

ارسال اطلاعات – Data pusher

Data pusher متداول ترین نوع GPS است که برای ردیابی شخصی و سیستم جی پی اس خودرو استفاده می شود. همچنین به عنوان یک هشدار دهنده ، این نوع دستگاه GPS شناخته می شود، این نوع دستگاه ردیاب  موقعیت دستگاه و همچنین سایر اطلاعات مانند سرعت ، ارتفاع را در فواصل زمانی منظم، به سرور ارسال می کند که فورا ذخیره شده و تجزیه و تحلیل داده ها انجام میگیرد.

در یک Smart phone یک دستگاه جی پی اس قرار دارد.

در فواصل زمانی منظم، تلفن همراه پیام های متنی را از طریق SMS یا GPRS ارسال می کند که حاوی اطلاعات از گیرنده GPS است. گوشی های هوشمند دارای GPS با استفاده ازاین نرم افزار ردیابی می توانند گوشی را به یک دستگاه گزارش داده (یا logger) تبدیل کنند. از سال 2009 برنامه های اختصاصی منبع باز برای تلفن های معمولی Java ME، iPhone، Android، Windows Mobile و Symbian در دسترس هستند.

بیشتر دستگاه های قرن 21 که داده ها را ارسال میکنند برای جاهای مختلف GPS دارند و امکان ارسال پیشرفته اطلاعات را دارند. ردیاب GPS در محیط های کسب و کار، به ویژه سازمان هایی که نیروی کاریشان پر رفت و آمد هستند ، از جمله ناوگان تجاری کاربرد دارند.

سیستم های ردیاب GPS معمولا در مدیریت ناوگان تجاری استفاده می شوند و دارای دو بخش اصلی هستند: قسمت سخت افزار ردیاب یا همان دستگاه ردیاب و نرم افزار دستگاه. این ترکیب اغلب به عنوان یک سیستم مکان یاب اتوماتیک نامیده می شود.سخت افزار دستگاه ردیاب اغلب در خودرو نصب و به باتری ماشین متصل می شوند. ردیاب GPS اجازه می دهد تا داده ها جمع آوری ، و به سرور ردیاب GPS منتقل شود ، اطلاعات کامل دستگاه ردیاب جی پی اس از طریق یک وب سایت که بواسطه اینترنت در دسترس است،میتواند فعالیت های ناوگان را بشکل زنده و یا اینکه براساس تاریخ مورد نظر مشاهده کرد.

سیستم های ردیاب جی پی اس استفاده شده در ناوگان تجاری برای انتقال داده هایی مانند موقعیت مکانی ، سرعت حرکت ، جهت حرکت ، باز بودن درب ، بسته بودن درب ، روشن بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است ( مانند اتومبیل ، کامیون ، خاور ، مینی بوس ، اتوبوس ، تریلی ، هلیکوپتر ، هواپیما ، قطار و …) و همچنین خاموش بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است برنامه ریزی شده است.

جی پی اس آنلاین ، که در ناوگان تجاری استفاده می شود، به طور کلی به سیستم هایی اطلاق می شود که به طور منظم در فواصل زمانی 1 دقیقه، 2 دقیقه یا 5 دقیقه ای به روز می شوند، و وضعیت خطرناک را گزارش می دهند.

در سال 2013 تعداد دزدی ماشین با کلید تا 90٪ (از 84٪ در سال 2012) افزایش یافت و نشان از پیچیدگی فزاینده جنایتکاران ماشین بود.

گروه مهندسی همگام از قوی ترین جی پی اس ها و سرور های ردیابی GPS که از سیستم موقعیت یابی جهانی برای پیدا کردن محل دقیق وسیله نقلیه، شخص یا سایر دارایی هایی که به آن متصل است، استفاده می کند.

ردیاب های ما به شما این امکان را می دهد که موقعیت آنلاین ردیاب ها را در فواصل منظم مانیتور کنید.

این دستگاه ردیاب خودرو آهنربایی GPS به شما کمک می کند مکان، سوخت، سرعت، جهت، تاریخ سفر یا زمان، رفتار راننده، زمان شروع و پایان سفر، زمان و هر گونه خدمات دیگر را بررسی کنید.

ما یک تیم اختصاصی از متخصصان ردیابی GPS داریم که به شما کمک می کند تا محصولی را که مناسب شما است دریافت کنید.

جهت مشاهده محصولات ردیاب می توانید اینجا کلیک کنید