رد کردن لینک ها

جی پی اس خودرو

فروش و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی - گروه مهندسی همگام
فروش و اجاره ردیاب خودرو آهنربایی

دزدگیر ماهواره ای !

می توان گفت جی پی اس خودرو نوع جدیدی از دزدگیر ها هستند که به دزدگیر های ماهواره ای هم شناخته می شوند.

جی پی اس های خودرو (ردیاب خودرو) انواع متفاوتی دارند ، از جمله جی پی اس های مگنتی (ردیاب های آهنربایی) ، جی پی اس های مناسب خودرو و موتور سیکلت و غیره.

با استفاده از ردیاب خودرو می توانید با خیال آسوده از راه دور وسیله نقلیه خود را کنترل کنید و از امنیت آن اطمینان داشته باشید.

می توانید خیالتان راحت باشد که ماشینتان تا موتور سیکلت شما در امنیت کامل است ، چرا که اگر به وسیله نقلیه شما کوچکترین ضربه ای وارد شود یا شخصی اقدام به سرقت وسیله نقلیه شما یا سرقت وسیله ای از خودرو شما کند بلافاصله شما خبر دار می شوید.

جلوگیری از سرقت خودرو با ردیاب آهنربایی
مراقبت از خودرو با ردیاب آهنربایی

جی پی اس

با استفاده از جی پی اس شما می توانید به راحتی هر تعداد خودرو را به صورت هم زمان رصد کنید و از وضعیت آنها مطلع شوید.

می توانید صدای داخل خودرو را داشته باشید و با تلفن همراهتان از هر کجای دنیا چه با اینترنت و چه بدون اینترنت از وضعیت وسیله نقلیتان مطلع شوید.

استفاده بسیار آسان ، قدرت و دقت بسیار بالا ، ردیابی آنلاین ، قابل مکان یابی در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه و تبلت و کامپیوتر و دیگر موارد از نقاط قوت دستگاه های جی پی اس هستند.

بعضی از دستگاه های جی پی اس مانند ردیاب های آهنربایی حتی نیاز به نصب خاصی هم ندارد و صرفاً فقط کافیست شما دستگاه را به وسیله نقلیه مورد نظر بچسبانید! به دلیل آهنربایی که در پشت دستگاه تعبیه شده است دستگاه های ردیاب آهنربایی به راحتی به انواع سطوح آهنی می چسبند و به راحتی به مکان یابی برای شما می پردازند.

گروه مهندسی همگام از قوی ترین جی پی اس ها و سرور های ردیابی GPS که از سیستم موقعیت یابی جهانی برای پیدا کردن محل دقیق وسیله نقلیه، شخص یا سایر دارایی هایی که به آن متصل است، استفاده می کند.

ردیاب های ما به شما این امکان را می دهد که موقعیت آنلاین ردیاب ها را در فواصل منظم مانیتور کنید.

این دستگاه ردیاب خودرو آهنربایی GPS به شما کمک می کند مکان، سوخت، سرعت، جهت، تاریخ سفر یا زمان، رفتار راننده، زمان شروع و پایان سفر، زمان و هر گونه خدمات دیگر را بررسی کنید.

ما یک تیم اختصاصی از متخصصان ردیابی GPS داریم که به شما کمک می کند تا محصولی را که مناسب شما است دریافت کنید.

 

جهت مشاهده محصولات ردیاب می توانید اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه
× مشاوره ، پشتیبانی و فروش در واتس اپ