ردیاب شخصی مدل JI09 با قابلیت مکالمه برای بیماران و سالمندان

ردیاب شخصی مناسب برای سالمند و بیمار

ردیاب-سالمندان-و-بیماران

 

امروزه درصد قابل توجهی از جمعیت کشور را بیماران و سالمندان تشکیل می دهند. یکی از بیماری های مرسوم که ممکن است این افراد دچار آن شوند، بیماری آلزایمر می باشد. با استفاده از ردیاب JI09 اعضای خانواده می توانند بطور مستقیم از موقعیت مکانی بیمار و یا شخص سالمند مطلع شوند تا در صورت خروج وی از منزل یا فراموشی مسیر برگشت  به راحتی فرد مورد نظر را پیدا کنند.

با استفاده از این ردیاب خانواده ها  قادر خواهند بود با تعریف یک محدوده مشخص جغرافیایی  بیمار و یا سالمند را زیر نظر داشته باشند  و به محض خروج  آنها از این محدوده بوسیله یک پیام مطلع شوند. همچنین این موبایل – ردیاب دارای قابلیت های (SOS)درخواست کمک اضطرای ، ذخیره سازی شماره تماس های اعضای خانواده می باشد و از بر قراری تماس های ورودی ناشناس جلوگیری می کند . سه شماره تماس اضطراری بر  روی دستگاه قابل تعریف می باشند. فشردن و نگه داشتن دکمه SOS  به مدت سه ثانیه ردیاب را فعال می کند.

دستگاه دو بار لرزش می کند و شماره تماس های اضطراری تنطیم شده را به ترتیب سه مرتبه شماره گیری می کند تا زمانی که یکی از آنها پاسخ دهد. در همین حین دستگاه موقعیت جغرافیایی را برای شماره تماس های اضطراری ارسال می کند.