روشن کردن وضعیت آلارم دستگاه ردیاب آهنربایی

روشن کردن وضعیت آلارم دستگاه ردیاب آهنربایی

برای روشن کردن وضعیت آلارم ردیاب آهربایی ( وضعیت ارسال پیام کوتاه در صورت تکان خوردن ) سه روش وجود دارد.

  1. روشن کردن وضعیت آلارم ردیاب آهنربایی با استفاده از دکمه روی دستگاه:
    • فشار دادن دو بار دکمه به صورت کوتاه وضعیت آلارم را فعال می کند. سه چراغ ال ای دی روی دستگاه به آرامی یکی بعد از دیگری شروع به چشمک زدن می کند. بعد از سه دقیقه دستگاه به حالت آلارم وارد می شود و بعد از آن چراغ ها یکی پی از دیگری به سرعت چشمک می زنند. دو بار فشار دادن کوتاه دکمه برای بار دیگر دستگاه را از حالت آلارم خارج می کند.
  2. روشن کردن وضعیت آلارم ردیاب آهنربایی با استفاده از تماس با دستگاه:
    • هر شماره ای که به عنوان شماره SOS ( شماره اضطراری ) بر روی دستگاه تعریف شده باشد می تواند با تماس با دستگاه و قطع کردن تماس در 10 ثانیه آلارم دستگاه را روشن کند ، در صورتی که در 10 ثانیه تماس از طرف کاربر قطع نشود قابلیت شنود و مانیتورینگ صدا فعال شده و صدای محیط اطراف دستگاه پخش می شود. به همین شکل در صورت تماس و قطع کردن آن در 10 ثانیه برای بار دیگر آلارم دستگاه خاموش می شود و اگر در 10 ثانیه قطع نشود قابلیت مانیتورینگ و شنود صدا فعال می شود و صدای محیط اطراف دستگاه پخش می شود.
  3. روشن کردن وضعیت آلارم دستگاه ردیاب آهنربایی با استفاده از پیام کوتاه:
    • ارسال پیام ( 111 ) ( سه عدد 1 بصورت خالی و بدون هیچ چیز دیگری ) قابلیت آلارم دستگاه را فعال می کند و پس از فعال شدن آن پیامی مبنی بر Remote Setting up defence Successful برای همان شماره SOS از طرف دستگاه به معنی دستگاه با موفقیت به حالت آلارم وارد شد ارسال می شود. جهت خاموش کردن هم با ارسال ( 000 ) ( سه عدد 0 بدون هیچ کاراکتر دیگری ) آلارم دستگاه را خاموش میکند.
توضیحات کامل درباره ردیاب آهنربایی

 

آموزش کد های دستوری ردیاب ها

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *