هر آنچه در مورد ردیاب آهنربایی باید بدانید

هر آنچه در مورد ردیاب آهنربایی باید بدانید

 

ردیاب های آهنربایی (مغناطیسی) پنهان به شما کمک می کند تا خودرو ، کامیون و یا هر وسیله یا محموله باری را به راحتی و به صورت آنلاین و لحظه ای با شنود صدای اطراف مکان یابی کنید.

گروه مهندسی همگام دارای دامنه وسیعی از دستگاه های ردیاب آهنربایی(مغناطیسی) و ردیاب خودرویی برای پاسخگویی به نیاز های شماست. ردیاب هایی با باطری های دارای ظرفیت بالا و همچنین ردیابی آنلاین بر روی گوشی موبایل و کامپیوتر.

ردیاب های ما دارای مزیت های متعددی است که به شما کمک می کند تا به راحتی و با دقت بالا به مکان یابی وسیله نقلیه خود بپردازید.

از اصلی ترین مزیت این دستگاه ها این است که نیاز به هیچ گونه تنظیم و نصب خاصی ندارد و دارای یک آهنربای بسیار قوی جهت نصب است و با توجه به اندازه اش به راحتی قابل پنهان ، بدون هیج گونه جلب توجهی است.

چون این ردیاب هیچ سیمی ندارد برای سارقان تقریباً غیر قابل پیدا کردن است. به دلیل اینکه سارقان غالباً دنبال سیمی می گردند غیر معمول که به ردیاب متصل شده باشد تا آن را قطع کنند ولی بدلیل آنکه این ردیاب به راحتی در جایی مخفی نصب می شود و تا مدت ها نیاز به شارژ مجدد ندارد و هیچ سیمی به آن وصل نمی شود قابل پیدا کردن نیست.

کدام مدل ردیاب برای شما مناسب است؟

ما چندین مدل ردیاب آهنربایی و خودرویی هم به صورت فروش و هم به صورت اجاره در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید و مشکلات خود را بر طرف کنید.

شرکت مهندسی همگام افتخار دارد تا جدید ترین ردیاب ها را با بالاترین کیفیت و پشتیبانی 27/7 و با گارانتی معتبر در اختیار شما قرار می دهد.

ردیاب های گروه مهندسی همگام دارای تائیدیه CE0700 و همچنین دارای تائیدیه از سازمان تنظیم مقررات و سازمان انفورماتیک کشور است و تمامی تست های EMC و Safty را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *